Kostax s.r.o.
HP Compaq Elite 8300 SFF

Mimořádná nabídka HP Compaq Elite 8300

Jednorázová nabídka nákupu výkonného počítače značky HP Compaq Elite 8300 za jedinečnou cenu. Výhodnost akce spočívá v mimořádné slevě ve výši téměř 2 000,- Kč oproti cenám na internetových e-shopech!

  • čtyřjádrový procesor Intel Core i5 3470 / 3.2 GHz
  • operační paměť 4 GB DDR3 SDRAM 1600 MHz PC3-12800
  • pevný disk 500 GB SATA 7 200 ot./min
  • Microsoft Windows 8 Pro 64-bit Edition / downgrade na Win7
  • záruka výrobce 3 roky v místě instalace

Akční cena: 13 490,- Kč + DPH

FreeNAS MicroServer

Zálohovací systém FreeNAS MicroServer

Síťové datové úložiště typu NAS založené na spolehlivém serveru HP ProLiant Microserver a operačním systému FreeNAS / FreeBSD s podporou všech standardních funkcí. Za velmi příznivou cenu získáte spolehlivé a funkční řešení pro úschovu a zálohování dat.

  • správa systému přes jednoduché webové rozhraní
  • spolehlivý souborový systém Zettabyte File System (ZFS)
  • možnost pravidelného vytváření snapshotů
  • podpora široké řady protokolů včetně iSCSI, AD, NFS, TFTP,...
 ESET Family

ESET Family Security Pack

Ochraňte až 3 počítače za cenu 1
Navíc ochrana až pro 3 mobily ZDARMA!
Nejprodávanější ochrana pro domácnosti.
Možnost vyzkoušet 30 dní zdarma.

S ESET Family Security Pack můžete být bez starostí. Zvýhodněný balík poskytuje komplexní ochranu pro počítače a notebooky s operačním systémem Windows, Linux nebo Mac. Zakoupením ESET Family Security Pack získáváte 3 licence, které můžete rozdělit mezi vaše počítače a k tomu navíc 3 licence pro chytré telefony se systémem Android, Windows Mobile nebo Symbian zdarma.

Mini myši od Logitechu

Logitech M187

Mini myš M187 je kapesní myš se spolehlivým bezdrátovým připojením. Díky své miniaturní velikosti se Logitech Wireless Mini Mouse M187 snadno vejde do kapsy či kabelky. Můžete se navíc rozloučit s kabelem a užívat si bezdrátovou svobodu zajištěnou silným, spolehlivým připojením bez prodlev a výpadků.

Snadné nastavení, nevyžaduje žádný software. Nano receiver díky své velikosti může zůstat v USB portu vašeho notebooku stále nebo ho uschováte uvnitř myši. Můžete ji vzít spolu se svým notebookem kamkoli – a to díky jejím miniaturním, kapesním rozměrům. Navíc získáváte tříletou záruku a spolehlivý produkt vysoké kvality.

Historie společnosti

Společnost KOstax spol. s r.o. byla založena roku 1994. Od svého počátku působí v oblasti informačních technologií jakožto komplexní dodavatel informačních systémů. Hlavní náplní byl prodej výpočetní techniky a dodávky počítačových sítí. Zároveň s touto činností se také rozvíjí oblast poskytování kvalifikovaných souvisejících služeb a rozšiřuje se sortiment o další oblasti zapadající do celkové koncepce budování moderní firmy poskytující úplný sortiment výrobků a široký rámec služeb v oblasti informačních a telekomunikačních technologií.

Historie V dnešní době je již portfolio našich služeb plně vybudováno a pokrývá vše, co souvisí s návrhem, dodávkou, provozem a správou informačního systému v širším slova smyslu. Zajišťujeme projekci, dodávku a servis síťové infrastruktury, telefonních a telekomunikačních systémů, zabezpečovacích systémů EZS a EPS, kamerových monitorovacích systémů. Dále zajišťujeme dodávky a servis výpočetní a kancelářské techniky, počítačových serverů, datových úložišť, zálohovacích systémů a specializovaných počítačových pracovišť jako jsou CAD systémy či různé technologické výpočetní systémy. Na další úrovni nabízíme návrh či výběr, dodávku a následnou podporu systémového i aplikačního programového vybavení. Samozřejmostí je podpora všech významných systémových platforem Unix/Linux či Windows stejně tak, jako široký rozsah nabízeného aplikačního programového vybavení. Naši nabídku pak uzavírá dodávka, implementace a následná podpora uživatelů jednoho z nejrozšířenějších informačních systémů v oblasti menších a středních firem Helios Orange.

Od začátku našeho působení na trhu je firemním krédem poskytování kvalitních služeb a řešení za rozumné ceny. Tomu samozřejmě musí odpovídat i sortiment nabízených výrobků a znalosti našich pracovníků. K našim klíčovým partnerům tak patří především renomovaní výrobci z oblasti IT a naši technici i obchodníci absolvují pravidelná školení a kurzy, které garantují jejich odbornou připravenost. Důkazem tohoto tvrzení jsou i odpovídající certifikáty a autorizace naší společnosti. Jako nejvýznamnější zde mohu uvést HP Preffered Partner, IBM Business Partner, 3Com Focus Partner, Obchodně technický partner VOLNÝ či Certifikovaný partner Helios Orange. Výčet není úplný, ale to ani není cílem a předmětem této prezentace.

Historie Mezi našimi zákazníky je možné nalézt jak výrobní závody velice náročné na rychlost a spolehlivost služeb, orgány státní správy a samosprávy s obdobnými nároky, tak i menší živnostníky preferující především nízké pořizovací i provozní náklady. V mnoha případech realizujeme naše služby i formou subdodávky v rámci většího investičního celku. Toto platí zejména pro oblast síťové infrastruktury, z níž pak stojí za zdůraznění dodávky optických sítí a rozvodů.

Na závěr tohoto stručného firemního představení jsme si nechali to nejdůležitější: služby a kvalitu. Po celou dobu existence naší firmy je kladen značný důraz právě na rozvoj služeb a zvyšování kvality. Je nám jasné, že pouze toto je cesta zajišťující další rozvoj firmy a garantující její dobré postavení na trhu s velice silným konkurenčním prostředím.

Nahoru

Kontakt

KOstax s.r.o.
V. Nezvala 22
370 06 České Budějovice

IČO: 60850353
DIČ: CZ60850353

Kontakty

Telefon:+420 387 002 511
Fax:+420 387 413 035


Obchod:obchod@kostax.cz
Servis:servis@kostax.cz
Vedení:vedeni@kostax.cz

Otevírací doba

Pondělí8:00 - 16:30
Úterý8:00 - 16:30
Středa8:00 - 16:30
Čtvrtek8:00 - 16:30
Pátek8:00 - 16:30
Sobota, nedělezavřeno


© 2014 KOstax s.r.o. | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 4120.