Kostax s.r.o.

Zabezpečení počítačových sítí a serverů

Zabezpečení sítí a serverů se stává stále důležitějším. Neexistuje jedno unifikované řešení pro všechny typy sítí. Proto naše firma nabízí několik variant řešení zabezpečení síti.

Fortinet

IPS systémy/Next-Generation firewally - v případě požadavků na maximální bezpečnost je na místě použití IPS systému. Na rozdíl od klasických firewallů jsou schopné rozeznávat a zpracovávat komunikaci na aplikační vrstvě. Dodáváme a konfigurujeme prvky značky HP TippingPoint. Jejich součástí je tzv. Digitální vakcína, která je firmou TippingPoint neustále aktualizována a reaguje tak na nejnovější hrozby (nové typů útoků, filtry na bezpečnostní díry v OS a aplikacích, ...).

Softwarový firewall postavených na OS FreeBSD (případně Linux) - výhodou jsou nízké náklady, možnost provozu na běžném hardware a široké možnosti konfigurace. Je možné jej doplnit o další funkce jako je VPN koncentrátor, IDS systém,...

Hardwarový firewall - dodáváme firewally značek HP a Fortinet. Oproti softwarovému firewallu jsou postavené na speciálním hardware a díky tomu mají vysokou propustnost a stabilitu. Je možné je přídavnými moduly rozšířít např. o wifi kontrolery. Systémy Fortigate jsou navíc doplněné o IDS, VPN, high availability, antivir a antispam řešení.

Připojení VPN - jedná se o zabezpečený vzdálený přístup např. do firemní sítě. Je vhodný pro uživatele, kteří pracují doma nebo na cestách. Z pohledu uživatele pak není rozdíl, zda sedí přímo na firmě nebo je do sítě připojen např. z kavárny nebo hotelu. Mezi uživatelem a firemní sítí se přes internet vytvoří zabezpečený tunel, kterým bezpečně putují uživatelská data do firemní sítě. Takto lze připojit jednotlivé uživatele do sítě nebo celé sítě (např. pobočky firmy) k firemní síti.

Antispamové řešení - pro filtrování spamů a zavirovaných emailů je možné použít množství filtrovacích nástrojů - spamassassin, blacklist, greylisting, antivir (ESET, ClamAV, ..). Je možné je provozovat na vašem Linux/Unix serveru nebo jako službu na našich serverech a do vašich schránek už bude doručena pouze čistá pošta.

Kontaktujte nás pokud potřebujete navrhnout, realizovat či vylepši zabezpečení Vašich sítí a serverů

Nahoru

Kontakt

KOstax s.r.o.
V. Nezvala 22
370 06 České Budějovice

IČO: 60850353
DIČ: CZ60850353

Kontakty

Telefon:+420 387 002 511
Fax:+420 387 413 035


Obchod:obchod@kostax.cz
Servis:servis@kostax.cz
Vedení:vedeni@kostax.cz

Otevírací doba

Pondělí8:00 - 16:30
Úterý8:00 - 16:30
Středa8:00 - 16:30
Čtvrtek8:00 - 16:30
Pátek8:00 - 16:30
Sobota, nedělezavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© 2024 KOstax s.r.o. | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 4120.