Kostax s.r.o.

Informační systém HELIOS

HELIOS Orange je technologicky vyspělý informační a ekonomický systém zefektivňující všechny běžné i vysoce specializované firemní procesy. Poskytuje vám dokonalý a aktuální přehled o situaci na trhu i uvnitř podniku, automatizaci rutinních operací, zefektivňování provozu, snižování nákladů a účinnou komunikaci. V mnoha úspěšných firmách již řadu let pomáhá managementu v řízení všech potřebných oblastí, včetně např. CRM Zjistěte, jak by mohl pomoci i vám.


Výhody HELIOS Orange

HELIOS Orange řeší všechny firemní procesy.


Řízení společnosti

Existuje ve vaší společnosti velké množství potenciálně zajímavých či důležitých dat?


Finance

Potřebujete efektivně řídit finance vaší firmy?


Lidské zdroje

Potřebujete zdokonalit výběr zaměstnanců? Využili byste systém, který vám umožní detailně sledovat a řídit práci s lidskými zdroji?
Výroba

Rádi byste zefektivnili a zmodernizovali řízení výroby a dosáhli tak vyšších zisků?


Obchod a marketing

Identifikujte své potenciální zákazníky, využijte možnost efektivního řízení obchodních zástupců, použijte řešení pro snadné vyhodnocování obchodních aktivit?


Servis a služby

Obchodní evidence servisních aktivit, automatické generování servisní zakázky, objednání náhradních dílů, rezervace materiálu, evidence servisních úkonů


Oborová řešení

HELIOS Orange disponuje množstvím oborových řešení, která přesně odrážejí jejich specifika a požadavky.Technologické nároky IS HELIOS Orange pro minimální konfiguraci
Moduly IS Helios

Neváhejte nás kontaktovat pokud chcete o IS Helios získat další informace

Kontakt

KOstax s.r.o.
V. Nezvala 22
370 06 České Budějovice

IČO: 60850353
DIČ: CZ60850353

Kontakty

Telefon:+420 387 002 511
Fax:+420 387 413 035


Obchod:obchod@kostax.cz
Servis:servis@kostax.cz
Vedení:vedeni@kostax.cz

Otevírací doba

Pondělí8:00 - 16:30
Úterý8:00 - 16:30
Středa8:00 - 16:30
Čtvrtek8:00 - 16:30
Pátek8:00 - 16:30
Sobota, nedělezavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© 2024 KOstax s.r.o. | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 4120.