Kostax s.r.o.

Aktivní síťové prvky

Aktivní síťové prvky - HP 12508Kostax spol. s r.o. je autorizovaným partnerem firmy HP se specializací HP Networking specialist. V naší nabídce se tedy specializujeme zejména na dodávky a instalace aktivních prvků Networking divize firmy HP. HP nabízí ucelenou řadu síťových přepínačů, bezdrátových přístupových bodů, směrovačů a bezpečnostních řešení. HP patří mezi největší světové výrobce aktivních síťových prvků co do počtu prodaných portů i obratu.

Mezi hlavní výhody aktivních prvků HP proti konkurenci patří zejména:

Z portfolia Networking divize HP dodáváme aktivní prvky pro:

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nebo návrh řešení síťové infrastruktury

 

Bezdrátové wifi sítě

Nároky na bezdrátové sítě mohou být různé - velikost, zabezpečení, auditování,... Protože Kostax spol. s r.o. je autorizovaným partnerem firmy HP,
stavíme bezdrátové sítě především na zařízeních firmy HP/H3C.

Bezdrátová síť řízená wifi controllerem (desítky až stovky AP)

Velké sítě není možné spravovat konfigurací jednotlivých AP. K tomu je učen wifi controller, který všechny přístpupové body spravuje a konfiguruje.
Při velkém množství AP velmi usnadní práci s AP, jejich konfigurací, aktualizací firmwaru. Výhody tohoto řešení jsou:

Bezdrátová síť (do deseti AP)

Je možné realizovat pomocí samostatných AP nebo AP v clusteru. V případě clusteru je možné zařízení spravovat z jednoho prvku a usnadnit si tak konfiguraci.
Používáme prvky HP, Fortigate a Mikrotik. Výhodou je nízká cena a jednoduchost celého systému.

Point to Point spoje

Většinou se jedná o spoje mezi budovami na větší vzdálenost. Používáme zařízení Mikrotik a Summit.

 

IP telefonie

Běžné pobočkové ústředny lze zjednodušeně charakterizovat jako zařízení pro třídění telefonních hovorů uvnitř organizace a pro zpřístupnění linek veřejné telefonní sítě uživatelům (samozřejmě tato zařízení v sobě zahrnují i další funkce). Síťové IP pobočkové ústředny na rozdíl od těch standardních jsou zařízeními, která nejenže funkce běžné pobočkové ústředny významně rozšiřují ale zejména spojují vlastnosti telefonních systémů s počítačovými sítěmi.

Významným přínosem využití IP telefonie v podniku je zvýšení produktivity zaměstnanců a snížení telekomunikačních nákladů. Nasazení síťové IP pobočkové ústředny v podniku je krokem k vytvoření integrovaného informačního systému, propojujícího informační systém podniku a telefon v organický celek. Současná vývojová tendence klade stále vyšší požadavky na integraci různých komunikačních forem. Klienti očekávají, že jejich obchodní partneři budou dosažitelní prostřednictvím webu, elektronické pošty telefonu, přičemž budou mít trvale a jednoduše dostupné informace uchovávané v počítači. Tradiční telefonní systémy mohou zajistit pouze částečné propojení počítačů a telefonního systému (CTI – Computer Telephony Integration). Navíc to bývá nákladné a těžkopádné . Na rozdíl od nich je IP telefonie, která používá pro přenos hlasu IP protokolu (VoIP), revoluční technologií znamenající možnost budování konvergentní infrastruktury komunikačních technologií.

Kontaktujte nás pokud chcete získat o konkrétním řešení IP telefonie

Nahoru

Kontakt

KOstax s.r.o.
V. Nezvala 22
370 06 České Budějovice

IČO: 60850353
DIČ: CZ60850353

Kontakty

Telefon:+420 387 002 511
Fax:+420 387 413 035


Obchod:obchod@kostax.cz
Servis:servis@kostax.cz
Vedení:vedeni@kostax.cz

Otevírací doba

Pondělí8:00 - 16:30
Úterý8:00 - 16:30
Středa8:00 - 16:30
Čtvrtek8:00 - 16:30
Pátek8:00 - 16:30
Sobota, nedělezavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© 2024 KOstax s.r.o. | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 4120.