Kostax s.r.o.

Tvorba WWW stránek a aplikací

Nabízíme Vám komplexní řešení v oblasti webových prezentací, eshopů a jiných aplikací. Při realizaci www stránek připravíme nejprve grafický návrh dle Vašich požadavků. Zde se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a navrhujeme webové stránky tak, aby byly přehledné a na první pohled návštěvníka zaujaly. Po schválení návrhu dojde k vytvoření testovací verze, ke které máte přístup. Následuje plnění textového a multimediálního obsahu. Ten je buď převzat z původních www stránek a náležitě upraven (klíčová slova, vhodná struktura textu, prolinkování obsahu,...) nebo ho můžeme připravit dle Vašich materiálů. Před spuštěním stránek provedeme ještě úplnou kontrolu textů a ostatního obsahu. K www stránkám získáte také přístup k administračnímu rozhraní, které dovoluje nejen základní aktualizace (novinky, soubory ke stažení,...) ale také nabízí možnost kompletní změny uspořádání webové prezentace a také obsahu. Webové prezentace a náš administrační systém nabízí tyto vlastnosti:

Tvorba www stránek a aplikací Tvorba www stránek a aplikací Tvorba www stránek a aplikací Tvorba www stránek a aplikací

Tvorbou webových prezentací se zabýváme více jak 8 let a máme bohaté zkušenosti jak s tvorbou menších stránek tak i s vytvářením aukčních systémů, eshopů, objednávkových a rezervačních systémů, katalogů ale i speciálních aplikací dle zadání našich zákazníků (aplikace pro HR manažery, systémy pro sledování stavu ethernetových sítí, specializované aplikace pro správu nemovitostí,...). Nabízíme také služby pomáhající zvýšit návštěvnost Vašich www stránek - SEO optimalizace, budování zpětných odkazů, vedení PPC kampaní, redesign vzhledu,... Některé ukázky našich prací naleznete v referencích.

Kontaktujte nás pokud potřebujete vytvořit nový web, upravit stávající www nebo sháníte kvalitní hostingové služby pro Vaše projekty

Nahoru

Kontakt

KOstax s.r.o.
V. Nezvala 22
370 06 České Budějovice

IČO: 60850353
DIČ: CZ60850353

Kontakty

Telefon:+420 387 002 511
Fax:+420 387 413 035


Obchod:obchod@kostax.cz
Servis:servis@kostax.cz
Vedení:vedeni@kostax.cz

Otevírací doba

Pondělí8:00 - 16:30
Úterý8:00 - 16:30
Středa8:00 - 16:30
Čtvrtek8:00 - 16:30
Pátek8:00 - 16:30
Sobota, nedělezavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© 2024 KOstax s.r.o. | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 4120.