Kostax s.r.o.

Oborová řešení

HELIOS Orange disponuje množstvím oborových řešení, která přesně odrážejí jejich specifika a požadavky.

Automobilový průmysl

Společnosti, jejichž předmětem podnikání je vše, co souvisí s výrobou a prodejem aut a vším, co k nim nezbytně patří, lze shrnout pod jediné oborové zařazení: Automobilový průmysl.

Doprava a přepravní služby

Doprava je určena pro firmy, které ke své činnosti využívají nákladní nebo osobní vozidla a mechanizmy, ať už jako hlavní obor firmy nebo pro režijní účely.

Přepravní služby Řešení je určeno pro firmy, zajištující přepravu celokamionových (v terminologii HELIOS „Spedice“) i kusových (v terminologii HELIOS „Sběrná služba“) zásilek do zahraničí a po tuzemsku.

Elektrotechnická výroba

Hlavními výhodami systému, které lidé z tohoto oboru jistě ocení, jsou především připravenost a přizpůsobivost pro oblast elektrotechnické výroby.

Energo

Oblast energetiky bývá často v jednotlivých firmách doplněna o další, související činnosti. Modulární a plně otevřený informační systém podporuje veškeré odlišnosti jednotlivých energetických společností a současně i veškerou jejich hlavní činnost.

Maloobchod

Oblast podnikání s názvem Maloobchod je velmi specifická a současně velmi pestrá. Je rozšířena i mezi menšími firmami a živnostníky. Jednotným požadavkem na softwarové vybavení všech firem z této branže je pokladní prodej, který je provázaný na další nevyhnutné moduly z důvodu centrálního přístupu k důležitým informacím.

Velkoobchod

Velkoobchodní oblast podnikání je logicky úzce spojena s branží maloobchodní. Většina firem v této branži se maloobchodem zabývá současně s velkoobchodní činností a má proto i vlastní prodejny. Je tedy velmi důležité, aby informační systém pro ně určený splňoval podmínky obou branží.

Potravinářství

Výrobní proces v potravinářství je charakteristický přísným dodržováním receptur, jak po stránce vstupu suroviny do procesu, tak po stránce dodržení výrobní technologie. Skladové hospodářství pracuje se surovinami, které vyžadují speciální podmínky skladování, a je u nich přísně kontrolovaná doba spotřeby.

Stavebnictví

Stavebnictví je oblast činnosti snad s největším množstvím specifických požadavků na informační systém. V systému HELIOS jsou tato specifika řešena pomocí specializovaného modulu RSV - Řízení stavební výroby.

Strojírenská výroba

hlavní úlohou ERP je integrace, přičemž systém často automatizuje velké množství procesů souvisejících s produkčními činnostmi výrobního podniku. Jedná se především o technickou přípravu výroby, řízení a plánování výroby, logistiku, ekonomiku, resp. účetnictví, včetně mezd, správu majetku, prodej, fakturaci, komunikaci s bankami, atd.

Účetnictví

Řešení v systémech HELIOS je určené pro společnosti, které se zabývají vedením účetní, mzdové, personální agendy, které poskytují daňové poradenství nebo které poskytují auditorské služby. Jejich účetní v mnoha případech požadují možnost přenosu dat od zákazníků. Ocení, pokud je ovládání účetního programu jednoduché a rychlé. Vyžadují elektronické podání formulářů a také jejich automatické předvyplnění. Se systémy HELIOS je toto vše samozřejmostí, stejně jako garance zapracovaných legislativních změn.

Zemědělství

Zemědělci potřebují nástroj pro řízení, sledování stavů a kalkulace výsledků v průběhu měnících se podmínek, ve kterých usilují o dosažení maximální produkce.

Vinařství a vinohradnictví

Systém HELIOS Orange kombinací vlastností a znalostí z oblasti zemědělské prvovýroby a potravinářské výroby, splňuje veškeré požadavky na řízení procesů i v této atraktivní branži.

Nahoru

Kontakt

KOstax s.r.o.
V. Nezvala 22
370 06 České Budějovice

IČO: 60850353
DIČ: CZ60850353

Kontakty

Telefon:+420 387 002 511
Fax:+420 387 413 035


Obchod:obchod@kostax.cz
Servis:servis@kostax.cz
Vedení:vedeni@kostax.cz

Otevírací doba

Pondělí8:00 - 16:30
Úterý8:00 - 16:30
Středa8:00 - 16:30
Čtvrtek8:00 - 16:30
Pátek8:00 - 16:30
Sobota, nedělezavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© 2024 KOstax s.r.o. | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 4120.